logo_tour

KLASSEMENTEN

  • Individueel
  • Teams
  • Rookie
  • Prijzen
  • Adelaarslijst

 

Etappe 1e plaats 2e plaaats 3e plaats Laatste plaats
1 André Dekker
Annig Lub-de Vries
Timon Lub
Linda Busschops
Daphne Hauwert
Denise Nieuwenhuis
Ike Peerdeman
Arjan-Spek de Wit
Dennis Hansen
Dennis Kaag
Ernst Frese
Robert Stijvers
Geurtje Landman-Dokter
Steven Lub
Marloes Botman
Ron van Wijk
Willy Jong-de Wit
Barry Holwerda
Anja Kramer
Ger Lub
Vasco Metten
Mark Karemaker
Gerke de Boer
Rick de Boer
Daniel van Dijk
Dorothy Hamlett
Fiona Hamlett-Parkhurst
Danny Haster
Carla de Jong
Eline Karemaker
Willie Steyn-Smit
Folkert Vis
2 Annig Lub-de Vries Linda Busschops
Dennis Hansen
Daphne Hauwert
Dennis Kaag
Ike Peerdeman
Robert Stijvers
Mark Karemaker
Anja Kramer
Steven Lub
Eline Karemaker 
3 Dennis Hansen Linda Busschops
Daphne Hauwert
Ernst Frese
Anja Kramer
Eline Karemaker
4 Dennis Hansen  Linda Busschops Daphne Hauwert
Anja Kramer
Eline Karemaker 
5 Dennis Hansen Linda Busschops Daphne Hauwert Eline Karemaker
6 Alida Bielsma Maarten van den Haak Romon Hristov Eline Karemaker
7 Alida Bielsma Anja Kramer Maarten van den Haak
Dennis Hansen
Eline Karemaker
8 Anja Kramer
Timon Lub
Nuwadee Angkapan Alida Bielsma Eline Karemaker 
9 Alida Bielsma Anja Kramer
Timon Lub
Nuwadee Angkapan Eline Karemaker 
10 Alida Bielsma Anja Kramer Maarten van den Haak
Teun de Jong
Eline Karemaker 
11 Alida Bielsma Anja Kramer Maarten van den Haak
Teun de Jong
Eline Karemaker
12 Alida Bielsma Maarten van den Haak
Teun de Jong
Romon Hristov
Anja Kramer
Jan Ton
Eline Karemaker 
13 Alida Bielsma Teun de Jong Maarten van den Haak Eline Karemaker
14 Teun de Jong Jan Ton Alida Bielsma
Daan Verbiest
Eline Karemaker 
15 Teun de Jong Jan Ton Daan Verbiest Eline Karemaker
16 Teun de Jong Jan Ton Daan Verbiest Eline Karemaker
17 Teun de Jong Jan Ton Daan Verbiest Eline Karemaker
18 Daan Verbiest Teun de Jong Alida Bielsma Eline Karemaker
19 Daan Verbiest Teun de Jong Jan Ton Eline Karemaker
20 Daan Verbiest Teun de Jong Jan Ton Eline Karemaker
21 Daan Verbiest Teun de Jong Jan Ton Eline Karemaker
Einduitslag Daan Verbiest Teun de Jong Jan Ton Eline Karemaker

 

Etappe 1e plaats 2e plaaats 3e plaats Laatste plaats
1 Lutjebroek Centenweg La Chèvre du Montagne Francais De Jong One's
2 Forza Antilijami Lutjebroek Amstel Pro-Cycling
Centenweg
La Chèvre du Montagne Francais
De Jong One's 
3 Centenweg Team Lub Forza Antilijami De Jong One's 
4 Centenweg Team Lub Forza Antilijam De Jong One's 
5 Centenweg Team Lub Lutjebroek De Jong One's 
6 Centenweg Team Lub Forza Antilijami De Jong One's
7 Centenweg Team Lub Forza Antilijami De Jong One's
8 Centenweg Team Lub Chasse Patate De Jong One's
9 Centenweg Team Lub Chasse Patate De Jong One's
10 Centenweg Team Lub Chasse Patate De Jong One's
11 Centenweg Chasse Patate Team Lub De Jong One's
12 Centenweg Chasse Patate Team Lub De Jong One's
13 Centenweg Chasse Patate Team Lub De Jong One's
14 Centenweg Chasse Patate Enky 500 De Jong One's
15 Chasse Patate Centenweg Enky 500 Oosterhaven
16 Chasse Patate Centenweg Enky 500 De Jong One's
17 Centenweg Chasse Patate Enky 500 De Jong One's
18 Centenweg Chasse Patate Enky 500 De Jong One's
19 Chasse Patate Dindua V Centenweg Oosterhaven
20 Chassse Patate Dindua V Appelman 1 Oosterhaven
21 Chasse Patate Appelman I Dindua V Oosterhaven
Einduitslag Chassse Patate de lekkerbekken Dindua V Oosterhaven

 

Etappe 1e plaats 2e plaaats 3e plaats Laatste plaats
1 Marloes Botman Filiz van Wijk Mirjam Strating Gerke de Boer
2 Marloes Botman
Mirjam Strating
Britte Ootes Mirjam Waardenburg J.j.m. de De Wit 
3 Mirjam Waardenburg Marloes Botman Britte Ootes Gerke de Boer
Jos Kis
4 Marloes Botman Mirjam Strating Mirjam Waardenburg Gerke de Boer
5 Miranda van Oeffelen Marloes Botman Britte Ootes Gerke de Boer
6 Miranda van Oeffelen Britte Ootes Marloes Botman Gerke de Boer
7 Miranda van Oeffelen Marloes Botman Britte Ootes Gerke de Boer
8 Marloes Botman
Britte Ootes
Miranda van Oeffelen Mirjam Strating Gerke de Boer 
9 Marloes Botman
Britte Ootes
Miranda van Oeffelen Mirjam Strating Gerke de Boer 
10 Miranda van Oeffelen Marloes Botman Britte Ootes Gerke de Boer 
11 Marloes Botman Miranda van Oeffelen Britte Ootes Gerke de Boer
12 Miranda van Oeffelen Marloes Botman Britte Ootes Gerke de Boer
13 Miranda van Oeffelen Marloes Botman Britte Ootes Gerke de Boer
14 Robert Schoutsen Britte Ootes Miranda van Oeffelen Gerke de Boer
15 Miranda van Oeffelen
Robert Schoutsen
Britte Ootes Marlot Lub J.j.m. de De Wit
16 Miranda van Oeffelen Robert Schoutsen Britte Ootes J.j.m. de De Wit
17 Miranda van Oeffelen Britte Ootes Robert Schoutsen J.j.m. de De Wit
18 Miranda van Oeffelen Britte Ootes Robert Schoutsen J.j.m. de De Wit
19 Miranda van Oeffelen Britte Ootes Maarten de Milliano J.j.m. de De Wit
20 Miranda van Oeffelen Robert Schoutsen Britte Ootes J.j.m. de De Wit
21 Miranda van Oeffelen Britte Ootes Robert Schoutsen J.j.m. de De Wit
Einduitslag Miranda van Oeffelen Britte Ootes Robert Schoutsen J.j.m. de De Wit
  • Prijzen
  • Dagprijzen
  • Eindprijzen

Prijsuitreiking

  • De prijsuitreiking vindt plaats op de slotdag vanaf 21:00 uur.
  • De slotdag wordt gehouden op de laatste dag van de Tour de France.

Prijzen

  • Alle deelnemers ontvangen bij inschrijving een aandenken.
  • De nummers 1, 2 en 3 van het eindklassement ontvangen een beker.
  • De nummers 1 t/m 24 van het eindklassement ontvangen een prijs.
  • Iedere 25ste plek (25, 50, 75, etc.) van het eindklassement ontvangt een prijs.
  • De laatste van het eindklassement ontvangt een prijs.
  • Degene die het dichtst bij de eindtijd zit ontvangt een prijs.

Dagprijzen

  • Degene met het hoogst aantal dagpunten wint een dagprijs.
  • De nummer 13 van het dagpunten klassement ontvangt ook een leuke prijs.
  • Voor deze prijzen geldt: Bij meerdere winnaars beslist het lot.
  • Deze prijzen worden iedere dag (behalve dinsdag) bekend gemaakt in Café Bok om ± 20:00 uur.

Extra prijzen

  • De speciale rustdag prijs is voor de deelnemer die op de rustdag aan de leiding staat van Tour de Bok.
  • Op de slotavond worden er nog een aantal andere prijzen verloot.
  • Deze prijzen worden door een aantal sponsors beschikbaar gesteld.
  • De verloting vindt plaats door middel van een tombola.

Overzicht dagprijzen

  • Degene met het hoogst aantal dagpunten wint een dagprijs.
  • De nummer 13, 113 en 213 van het dagpunten klassement ontvangt ook een leuke prijs.
  • Voor deze prijzen geldt: Bij meerdere winnaars beslist het lot.
  • Deze prijzen worden iedere dag (behalve dinsdag) bekend gemaakt in Café Bok
    • 1e Slijterijbon te besteden bij Slijterij de Dijk
    • 13e Fles wijn
    • 113e VDagschotel van vishandel de Oude Rookerij
    • 213e Bakje zomerkoninkjes van Robin en Kees

 

  • Rustdag in het geel Bokburger van Café Bok

 

Etappe 1e plaats 13e plaaats 113e plaats 213e plaats
 
1 Annig Lub de Vries Vasco Metten Marcel Breet Isa Groeneveld
2 Elise Meester Harald Vos Jan Velema Annette Frese
3 Rob Post Fred Broer Irma Wijnands-Kort Betty Bielsma
4 André Dekker Arjan-Spek de Wit Jacco Franx Bert de Wit
5 Maarten van den Haak Edwin de Vries Mark Groeneveld Hanneke Vingerhoed
6 Gerlag Vis Mark Bok Aafke Kreeft Ellen Broekhuizen
7 Ike Peerdeman Robert Stijvers Isa Groeneveld Jan Velema
8 Sandra Janssen Chris Bosch Josselien Verbeek Alida Bielsma
9 Ellen Broekhuizen Sonja van Leeuwen Floris Keirsgieter Liesbeth Lub
10 Laszlo Kreeft Jan Smith Fred Broer Berend-Jan van Dijk
Rustdag Alida Bielsma
11 Ike Peerdeman Robert Stijvers Robert Smith Lizzy van Oosten
12 Joost Berkhout Fiona Hamlett-Parkhurst Irma Wijnands-Kort Carla de Jong
13 Nils Fluiter Simon Slier Bas Moojen Hans Thijs
14 Arthur Bok Elly Lub Jorn de Jong Jaap Landman
15 Gerke de Boer Monique Bok Dennis Franx Boet Mantel
Rustdag Teun de Jong
16 Arjan-Spek de Wit Rob Post Joey Kreeft Dirk-Jan Vriend
17 Leo Pot Dennis Hansen Tommy 1 Broer Debbie Jonker
18 Gerke de Boer Robert Konijn Robert Boon Jan de Jong
19 Jan Botman Bert de Wit Danny Hoekstra Jeffrey Stuut
20 Folkert Vis Regina Kreeft Chris Bos Marja Bok
21 Arjan-Spek de Wit Meindert de Wit Jaap Landman Elly Lub

Overzicht prijswinnaars 2019

  • Bij een gelijk punten aantal, gaat de prijs naar degen die het dichtst bij de eindtijd zit.
  • Deze prijzen worden tijdens de prijsuitreiking op de slotdag bekend gemaakt in Café Bok

Winnaar eindtijd

Remco Broer met een tijd van: 82:55:06
Egan Bernal realiseerde in de Tour de France een eindtijd van: 82:57:00

  • Individueel
  • Team
  • Rookie
Positie
Naam
Punten
1 Daan Verbiest 648
2 Teub de Jong 646
3 Jan Ton 638
4 Miranda van Oeffelen 631
5 Daniel Appelo 621
6 Dolf Appelman 617
7 Cas Rood 616
8 Michel van der Horst 614
9 Marco Groot 613
10 Paul bedijs 611
11 Monique Wijsenbach-Klein 611
12 Damy van Gijzen 610
13 Robin van der Noot 609
14 John Hoffer 606
15 Anja Kramer 606
16 Laszlo Kreeft 606
17 Ivon Edelenbosch 605
18 Koen Appelo 604
19 Alida Bielsma 603
20 Marlies Berkhout 602
25 Kees Hoogland 598
50 Mary Hamlett 585
75 Maarten van den Haak 573
100 Rob de Jong 563
125 Gonnie Jacobs 555
150 Twan Ruiter 550
175 Eize Hofstra 543
200 Jan-Jaap van Galen 532
225 Steven Lub 519
250 Cor Klouwers 504
275 Irene Holwerda-Bedijs 481
300 Floris Keiersgieter 456
325 Wilma Franx 434
350 Anja Steltenpool 395
375 Daniel van Dijk 294
390 Eline Karemaker 42
Positie
Naam
Punten
1 Chasse Patate 2960
2 de Lekkerbekken 2894
3 Dindua V 2889
Positie
Naam
Punten
     
     

Al vele jaren een discussie punt: hoe goed is iemand over meerdere jaren.
U vindt het hier in de officiële Tour de Bok adelaarslijst.
Omdat er geen uitslag meer van 1993 is telt deze niet mee.
Om op de Adelaarslijst vermeld te worden moet men minimaal 10x hebben deelgenomen aan Tour de Bok.

Zo wordt de Adelaarslijst samengesteld:

  • De jaarlijks behaalde posities worden opgeteld en gedeeld door het aantal deelnames.
  • De uitkomst hiervan is de gemiddelde positie (coëfficiënt) over de deelnames.
  • Het laagste gemiddelde komt overeen met de gemiddeld beste positie.
  • Compleet
  • Actueel
  • Diehards

Hier de complete adelaarslijst met de ranking van alle deelnemers die 10 of meer keer aan Tour de Bok hebben deelgenomen.

 

Hier een opgeschoonde adelaarslijst met de ranking van alle deelnemers die de laatste Tour de Bok, 10 of meer keer hebben deelgenomen.

 

Hier de adelaarslijst van de deelnemers die tot nu toe alle keren aan Tour de Bok hebben deelgenomen.