logo_tour

KLASSEMENTEN

  • Individueel
  • Teams
  • Rookie
  • Prijzen
  • Adelaarslijst
Etappe1e plaats2e plaats3e plaatsLaatste plaats
1

Jaap Klaasen

Ageeth vriend

Derwin DirvenRemco Raven

Erik van Ham

Ruud & Connie Kaag

Eline Karemaker

Geurtje Landman-Dokter

Leo Pot

Irma Wijnands-Kort

2Kor Bakker

Derwin Dirven

Remco Raven

Nanne Groot

Erik van Ham

Ruud & Connie Kaag

Eline Karemaker

Geurtje Landman-Dokter

Leo Pot

Irma Wijnands-Kort

3Nanne GrootPeter van GijzenIvonne Franx

Erik van Ham

Eline Karemaker

Leo Pot

Irma Wijnands-Kort

4Steven LubIvonne FranxVasco Metten

Erik van Ham

Eline Karemaker

Leo Pot

Irma Wijnands-Kort

5Steven LubPeter de JongIvonne Franx

Erik van Ham

Eline Karemaker

Leo Pot

Irma Wijnands-Kort

6Vasco MettenSteven LubDaniel Appelo

Erik van Ham

Eline Karemaker

Leo Pot

Irma Wijnands-Kort

7Vasco MettenSteven LubDaniel Appelo

Eline Karemaker

Irma Wijnands-Kort

8Steven LubVasco MettenDaniel AppeloIrma Wijnands-Kort
9Steven LubDaniel AppeloVasco MettenIrma Wijnands-Kort
10Steven LubVasco MettenNikki OudIrma Wijnands-Kort
11Steven LubVasco MettenRichard van GoorIrma Wijnands-Kort
12Steven LubVasco MettenRichard van GoorIrma Wijnands-Kort
13Vasco MettenHarriët RoosendaalRichard van GoorIrma Wijnands-Kort
14Vasco Metten

Steven Lub

Harriët Roosendaal

Richard van GoorIrma Wijnands-Kort
15Vasco Metten

Steven Lub

Harriët Roosendaal

Richard van GoorIrma Wijnands-Kort
16Steven LubNikki OudHarriët RoosendaalIrma Wijnands-Kort
17Gerlag VisSteven LubVasco MettenIrma Wijnands-Kort
18Gerlag VisVasco MettenRichard van GoorIrma Wijnands-Kort
19Gerlag VisVasco MettenCindy FranxIrma Wijnands-Kort
20Gerlag VisSteven lubVasco MettenIrma Wijnands-Kort
21Gerlag VisVasco Metten

Cindy Franx

Richard van Goor

Irma Wijnands-Kort
EinduitslagSteven LubCindy FranxJohn HofferIrma Wijnands-Kort
Etappe1e plaats2e plaaats3e plaatsLaatste plaats
1

Opa's dreamteam

mvb1RC Pasmansmvb2
2Opa's dreamteamFidanza Cycling TeamTribute Team Rob SmitOosterhaven
3De SoigneursOpa's dreamteamDe BolliesPaul's Painters
4De SoigneursAmstel Pro CyclingCrème de la CrèmeBoerenhoekers
5De SoigneursCrème de la CrèmeDe BolliesOosterhaven
6Crème de la CrèmeDe BolliesAmstel Pro CyclingBoerenhoekers
7Amstel Pro CyclingDe SoigneursCrème de la CrèmeAppelman 1
8De SoigneursAmstel Pro CyclingDe BolliesAppelman 1
9De BolliesDe SoigneursCrème de la CrèmeOosterhaven
10

Amstel Pro-Cycling

De Bollies

Crème de la CrèmeDe SoigneursBoerenhoekers
11De BolliesCrème de la CrèmeAmstel Pro-CyclingOosterhaven
12De BolliesAmstel Pro-CyclingCrème de la CrèmeOosterhaven
13De BolliesAmstel Pro-CyclingCrème de la CrèmeBoerenhoekers
14Amstel Pro-CyclingDe BolliesCrème de la CrèmeBoerenhoekers
15Amstel Pro-CyclingDe BolliesCrème de la CrèmeBoerenhoekers
16Amstel Pro-CyclingDe BolliesCrème de la CrèmeBoerenhoekers
17De BolliesCrème de la CrèmeTribute Team Rob SmitBoerenhoekers
18De BolliesCrème de la CrèmeTribute Team Rob SmitBoerenhoekers
19De BolliesCrème de la CrèmeTribute Team Rob SmitBoerenhoekers
20De BolliesCrème de la CrèmeEtekBoerenhoekers
21

De Bollies

Crème de la Crème

EtekTribute Team Rob SmitBoerenhoekers
EinduitslagCrème de la CrèmeEtekDe BolliesBoerenhoekers
Etappe1e plaats2e plaaats3e plaatsLaatste plaats
1Derwin DirvenKor BakkerMirande SchuijtAk Lopéz
2Kor BakkerDerwin DirvenJoyce WoutersAk Lopéz
3Harold Nelson BoldewijnLewis JongebloedHans de KroonAk Lopéz
4Kor BakkerHarold Nelson BoldewijnHans VisserLisette Fonseca
5Kor BakkerFeline PostHarold Nelson BoldewijnDick Schuijt
6Kor BakkerHans VisserMiranda RijsLisette Fonseca
7Kor BakkerHans VisserFeline PostLisette Fonseca
8Kor BakkerHans VisserFeline PostWouter de Wolf
9Hans VisserKor BakkerHans de KroonWouter de Wolf
10Kor BakkerHans VisserAk LopézWouter de Wolf
11Kor BakkerHans VisserJoyce WoutersWouter de Wolf
12Kor BakkerHans VisserJoyce WoutersWouter de Wolf
13Kor BakkerHans VisserAk LopézWouter de Wolf
14Kor BakkerHans VisserFeline PostWouter de Wolf
15Kor BakkerHans VisserFeline PostWouter de Wolf
16Kor BakkerHans VisserFeline PostWouter de Wolf
17Kor BakkerHans VisserDerwin DrivenWouter de Wolf
18Kor BakkerHans VisserDerwin DirvenWouter de Wolf
19Kor BakkerHans VisserDerwin DirvenDick Schuijt
20Kor BakkerHans VisserDerwin DirvenDick Schuijt
21Kor BakkerHans VisserDerwin DirvenWouter de Wolf
EinduitslagKor BakkerHans VisserDerwin DirvenWouter de Wolf
  • Prijzen
  • Dagprijzen
  • Eindprijzen

Prijsuitreiking

  • De prijsuitreiking vindt plaats op de slotdag vanaf 21:00 uur.
  • De slotdag wordt gehouden op de laatste dag van de Tour de France.

Prijzen

  • Alle deelnemers ontvangen bij inschrijving een aandenken.
  • De nummers 1, 2 en 3 van het eindklassement ontvangen een beker.
  • De nummers 1 t/m 24 van het eindklassement ontvangen een prijs.
  • Iedere 25ste plek (25, 50, 75, etc.) van het eindklassement ontvangt een prijs.
  • De laatste van het eindklassement ontvangt een prijs.
  • Degene die het dichtst bij de eindtijd zit ontvangt een prijs.

Dagprijzen

  • Degene met het hoogst aantal dagpunten wint een dagprijs.
  • De nummer 13 van het dagpunten klassement ontvangt ook een leuke prijs.
  • Voor deze prijzen geldt: Bij meerdere winnaars beslist het lot.
  • Deze prijzen worden iedere dag (behalve dinsdag) bekend gemaakt in Café Bok om ± 20:00 uur.

Extra prijzen

  • De speciale rustdag prijs is voor de deelnemer die op de rustdag aan de leiding staat van Tour de Bok.
  • Op de slotavond worden er nog een aantal andere prijzen verloot.
  • Deze prijzen worden door een aantal sponsors beschikbaar gesteld.
  • De verloting vindt plaats door middel van een tombola.

Overzicht dagprijzen

  • Degene met het hoogst aantal dagpunten wint een dagprijs.
  • De nummer 13, 113 en 213 van het dagpunten klassement ontvangt ook een leuke prijs.
  • Voor deze prijzen geldt: Bij meerdere winnaars beslist het lot.
  • Deze prijzen worden iedere dag (behalve dinsdag) bekend gemaakt in Café Bok
    • 1e Bon van Cafe Bok
    • 13e Dagmenu Vishandel van der Veen
    • 113e Fles Rosé
    • 213e Bakje aarbeien
  • Rustdag in het geel Koerspretbbier pakket
Etappe1e plaats13e plaaats113e plaats213e plaats
1Ageeth VriendGerko SchilderBetty BielsmaMaartje Hofstede
2Bianca ReusElise MeesterJosselien VerbeekElly Lub
3Jan de JongVasco MettenFiliz van WijkBas Moojen
4Stefan SmithArjen Spek de WitRobert KonijnLiza Karemaker
5Johan HofstedeJan SmithBert de WitVanessa Groeneveld-Bielsma
6Dennis HansenBarry HolwerdaBob LeijenGerbrand Lub
7Ike PeerdemanPeter van GijzenBoet MantelSil Post
8Mark BokJoey KreeftKarin de VriesSonja van Leeuwen
9

Marcel Ketting

Carla de JongSusan HoenselaarEdwin de Vries
RustdagSteven Lub
10Stefan SmithTim BusschopsMarlies BerkhoutMaartje Hofstede
11Bas MoojenPeter KaagmanHanneke DorgeloJoyce Zijlstra
12Eline KaremakerLeen BakkerAafke KreeftJolanda van Gijzen
13Annig Lub-de VriesDororthy HamlettMarianne KouwenhovenLeo Pot
14Lisette FonsecaDanny HoekstraGerko SchilderMeindert de Wit
15Anja SteltenpoolAlida BielsmaMiranda BeunRobert Schoutsen
RustdagVasco Metten
16Marlot LubPieter de SmethAnja KramerHarald Vos
17Anne PieterszDerwin DirvenSuzanne SchuurmanSylvia Eiling
18Anne PieterszAnnette StuutErwin MoesJoy Broer
19Sandra JanssenRobert StijversJohan HofstedeDick Schuijt
20Johan HofstedeMike LeegwaterMarja BokIvonne Franx
21Dennis HansenNikki OudRobert KonijnBerend-Jan van Dijk

Prijzen zijn af te halen in Café Bok

Overzicht prijswinnaars 2021

  • Bij een gelijk punten aantal, gaat de prijs naar degen die het dichtst bij de eindtijd zit.
  • Deze prijzen worden tijdens de prijsuitreiking op de slotdag bekend gemaakt in Café Bok

Winnaar eindtijd

Daan Dels met een tijd van: 82:58:20
Tadej Pogacar realiseerde in de Tour de France een eindtijd van: 82:56:36

  • Individueel
  • Team
  • Rookie
Positie
Naam
Punten
1Steven Lub488
2Cindy Franx479
3John Hoffer477
4Richard van Goor474
5Vasco Metten472
6Joost van Uden472
7Gerlag Vis471
8Bob Degeling470
9Harriët Roosendaal470
10Patrick Bok460
11Peter Koopen459
12Nikki Oud457
13Gerard Appelo455
14Niels Koomen454
15Dave van der Schaaf453
16Mark Groeneveld452
17Kor Bakker449
18Patrick Kis447
19Kees Hoogland446
20Gert de Jong444
25Remco Broer441
50Bram Jacobs428
75Bas Westhoff414
100Go Stavenuiter402
125Mike Leegwater393
150Alex Bielsma383
175Sander Voogt376
200Gerrit Post367
225Tim Rood357
250Wesley Koelewijn346
275Sheila Broer-Atienza324
300Alle Wijsenbach283
320Irma Wijnands-Kort8
Positie
Naam
Punten
1Crème de la Crème2172
2Etek2162
3De Bollies2142
Positie
Naam
Punten
   
   

Al vele jaren een discussie punt: hoe goed is iemand over meerdere jaren.
U vindt het hier in de officiële Tour de Bok adelaarslijst.
Omdat er geen uitslag meer van 1993 is telt deze niet mee.
Om op de Adelaarslijst vermeld te worden moet men minimaal 10x hebben deelgenomen aan Tour de Bok.

Zo wordt de Adelaarslijst samengesteld:

  • De jaarlijks behaalde posities worden opgeteld en gedeeld door het aantal deelnames.
  • De uitkomst hiervan is de gemiddelde positie (coëfficiënt) over de deelnames.
  • Het laagste gemiddelde komt overeen met de gemiddeld beste positie.
  • Compleet
  • Actueel
  • Diehards

Hier de complete adelaarslijst met de ranking van alle deelnemers die 10 of meer keer aan Tour de Bok hebben deelgenomen.

 

Hier een opgeschoonde adelaarslijst met de ranking van alle deelnemers die de laatste Tour de Bok, 10 of meer keer hebben deelgenomen.

 

Hier de adelaarslijst van de deelnemers die tot nu toe alle keren aan Tour de Bok hebben deelgenomen.